promocjaprzezkulture.pl

Intensywny kurs trenera osobistego

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych Olimpiakos to placówka od 2010 roku kształcąca dietetyków, trenerów i sportowców. W związku z odnoszonymi w ostatnich latach sukcesami, a także olbrzymim zainteresowaniem, którym cieszą się jej kursy, są one organizowane na terenie całego kraju.Ze względu na obecną modę na zdrowy styl życia, zainteresowanie indywidualnymi dietami oraz treningami, coraz częściej wybieranym zawodem jest trener personalny. Olimpiakos oferuje kurs trenera personalnego łączący kształcenie z wiedzą związaną z dietetyką sportową MEN - to intensywne, trzydniowe szkolenie, w trakcie którego kursanci będą mieli szansę zapoznać się z szeregiem zagadnień dotyczących sposobów układania indywidualnych treningów oraz planów żywieniowych dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Prowadzący szkoleń kładą nacisk nie tylko na wiedzę teoretyczną, którą powinni posiąść uczestnicy kursu, ale również na całe mnóstwo zdolności praktycznych, które okażą się bardzo pomocne w karierze trenera.Dlaczego warto wybrać kurs trenera personalnego Olimpiakos?
  • To doświadczone centrum szkoleniowe kształcące trenerów od 2010 roku.

  • Certyfikaty uzyskane w Olimpiakos są ważne na całym świecie!

  • W Olimpiakos szkolenia prowadzą wysoko wykwalifikowani eksperci z tytułami naukowymi, którzy na co dzień podejmują współpracę z wybitnymi sportowcami.

  • W trakcie szkolenia kursanci mają okazję zdobyć najnowszą wiedzę z zakresu interesującej ich tematyki. Eksperci Olimpiakos biorą udział w licznych zebraniach międzynarodowych, prowadzą także własne badania, dzięki czemu zawsze są na bieżąco ze wszelkimi doniesieniami naukowymi.

  • Kurs Olimpiakos trwa zaledwie 3 dni!Olimpiakos
VIII Poprzeczna 2A, lok. 15
04-766  Warszawa
tel. 516-183-830

Zobacz także:

USG Doppler - Warszawa Bielany

USG Doppler - Warszawa Bielany

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska

Producent łóżek szpitalnych

Producent łóżek szpitalnych

Bezpieczne kosmetyki od polskiego producenta

Bezpieczne kosmetyki od polskiego producenta

Komputer a uzależnienie

Komputer a uzależnienie