promocjaprzezkulture.pl

Rejsy na Majorkę i nie tylko - Pasat Charter

Majorka jest niezwykle urokliwym miejscem nazywanym przez wielu hiszpańskim rajem dla żeglarzy. Jest na niej wszystko, czego oczekuje się od kraju wybieranego na wakacje – lazurowa woda, błękitne zatoczki, tętniące życiem kurorty, piękne plaże, a także pełne atrakcji życie nocne. Aby urozmaicić turystom oraz fanom niezwykłych i niezapomnianych widoków czas, firma Pasat Charter oferuje rejsy na Majorkę. Dzięki nim można poznać miejsca odizolowane od tłumów turystów. Ponadto, można zwiedzić całe Baleary – archipelag łączący Majorkę, Minorkę i Ibizę. Każda z wysp ma swój niepowtarzalny charakter i każdą warto odwiedzić będąc w Hiszpanii. Dodatkowo, Majorka oprócz powyższych atrakcji słynie z prawdziwego bogactwa kulturowego i przyrodniczego.

To tam znajduje się niesamowita Katedra Le Seu – którą wielu odwiedzających nazywa najpiękniejszą budowlą w tym regionie. To także miejsce z licznymi, klimatycznymi jaskiniami, które przeniosą każdego zwiedzającego do świata magii. Nie należy zapominać o jednej z jej największej atrakcji – skrywającej największe podziemne jezioro Europy „Jaskini Smoczej”. Na Majorce warte zwiedzenia jest również muzeum Chopina.

Od Majorki, ze względu na jej położenie można zacząć również rejs po okolicznych wyspach. Znajduje się ona dokładnie w środku archipelagu i jest jego największym punktem odniesienia. Na oferowane przez firmę rejsy najlepiej wybrać się między majem, a lipcem. Jest to najspokojniejszy czas, podczas którego w skupieniu można podziwiać widoki. Dla zwolenników bardziej szalonych wypraw doskonałymi miesiącami na żeglugę będzie lipiec i sierpień. Na stronie internetowej http://www.pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/hiszpania-majorka.html znajduje się szereg informacji dotyczących planowanych wypraw wraz z ich aktualnym cennikiem. Przedsiębiorstwo oferuje również rejsy w słonecznej Chorwacji, Grecji, a nawet na gorących Karaibach.

Pasat Charter

  • Czartery jachtów

Pasat Charter
Żeromskiego 1a
84-120 Władysławowo
tel. +48 795 263 071

Zobacz także:

Wycieczkownia – organizator wycieczek szkolnych

Wycieczkownia – organizator wycieczek szkolnych